Randy Couture, legenda UFC, prodělal infarkt

Randy Couture, legenda UFC, prodělal infarkt zdroj: tmz.com

Couture je momentálně ve stabilizovaném stavu a nastupuje rekonvalescenci. 

„Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech,“ praví známě a bohužel trefné české přísloví. Toto rčení se minimálně po zdravotní stránce projevuje, i přes skvělý fyzický stav, také u profesionálních sportovců. Jedním z posledních důkazů je bývalý šampion těžké váhy UFC Randy Couture, který byl ve středu hospitalizován po prodělaném infarktu.

Legenda MMA a trojnásobný držitel titulového pásu ještě v šestapadesáti letech stále dochází do gymu. Po jednom z tréninku se však Couture necítil vůbec dobře a sám si ještě stačil dojít do nemocnice v Los Angeles. Tam byl okamžitě přijat na jednotku intenzivní péče s podezřením na infarkt myokardu, který byl postupem času potvrzen.

Veškeré informace médiím momentálně podává Randyho přítelkyně Mindy Robinson, která všechny uklidňuje dobrými zprávami. „Ano, Randy měl infarkt, protože má neobvykle hustou krev. Byli jsme v nemocnici a podle výsledků a pozorování se skvěle zotavuje. Vždycky byl ten nejtvrdší chlap a vždycky bude.“

Couture bojoval až do svých čtyřiceti let a je stále považován za jednoho z nejlepších fighterů MMA všech dob. Do historie se zapsaly především jeho duely s Chuckem Lidellem, Titem Ortizem nebo Vitorem Belfortem. Po kariéře ultimátního zápasníka se Couture začal věnovat také herectví. Zahrál si například v seriálu CBS „The Unit“, se Sylvestrem Stallonem ve snímku „Nepostradatelní“ nebo s Brucem Wilisem a 50 Centem ve filmu „Podraz“.

Zdroje:  tisková zpráva

Nejnovější články