Boxerka po výprasku v zápase bez rukavic šokovala: I když to tak nevypadá, užila jsem si to!

Boxerka po výprasku v zápase bez rukavic šokovala: I když to tak nevypadá, užila jsem si to! Melanie Shah vs. Britain Hart | zdroj: Profimedia

Bare knuckle, neboli box holých kloubů, to rozhodně není sport pro každého. Bez rukavic by do zápasu dobrovolně nešli ani mnozí bojovníci, naopak se ale najdou tací, kteří si brutální bojovou disciplínu zamilovali.

Jednou z nich je i Angličanka Melanie Shah, která po dvou vítězstvích dostala o víkendu možnost zabojovat o titul muší váhy v prestižní organizaci Bare Knuckle FC, kde čelila o dost zkušenější Britain Hart (7-3). Překvapení se nedokonalo a šampionka vyzyvatelku naprosto přejela a v posledním pátém kole jí dokonce vyrazila zub. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BKFC by Triller (@bareknucklefc)

Ještě víc než samotný zápas nyní rezonuje rozhovor, který poražená Shah po zápase poskytla Bare Knuckle News TV. "I když tak nevypadám, celé jsem si to užila. Užila jsem si být v ringu a čelit výzvě," prohlásila s totálně rozbitým obličejem (video zde). Šampionka ji prý zaskočila tvrdostí a skvělou fyzičkou. "Nevyšlo to tak, jak jsem chtěla, ale stejně jsem šťastná, že jsem absolvovala celých pět kol."

Mnozí fanoušci však mají za to, že převaha ze strany Hart byla tak velká, že měli trenéři Shah do ringu vhodit ručník, anebo měl souboj ukončit rozhodčí. Sama poražená ale nesouhlasí. "Tohle je box bez rukavic, bude tam krev a zranění mohou vypadat špatně. Nastoupila jsem do ringu se šampionkou, která má na kontě deset zápasů oproti mým dvěma. Bude to pro mě vždycky velká výzva, ale jsem bojovnice, nezastaví mě, nevzdám to, své zápasy dotáhnu do konce. Tohle byla nejzkušenější soupeřka v BKFC, jedna z nejtvrdších tam, a já ani jednou nešla k zemi. Klávesnicoví válečníci a neúspěšní zápasníci budou vždycky šířit nenávist, takže mi dejte vědět, až budete v hlavním zápase a můžeme vás ohodnotit," vzkázala všem kritikům.

Kdy se Melanie v ringu ukáže znovu, zatím není jasné, šampionka Hart už ale termín dalšího zápasu zná. 4. listopadu bude bránit pás v Bangkoku proti domácí Po Denman, která má v BKFC zatím pouze jedno vítězství, v klasickém boxu má ale na kontě 19 utkání.

Zdroje:  Bare Knuckle News

Nejnovější články