Paige VanZant prozradila, že si díky krvavému boxu bez rukavic vydělala nejvíc ve své kariéře

Paige VanZant prozradila, že si díky krvavému boxu bez rukavic vydělala nejvíc ve své kariéře Paige VanZant | zdroj: Getty Images

Paige VanZant si stojí za tím, že odchod z UFC bylo tou nejlepší věcí, kterou během své kariéry udělala.

Bojovnice a příležitostná modelka Paige VanZant působila v UFC téměř šest let. Za tu dobu na titul sice nedosáhla, ale i tak zaujala několika velice povedenými souboji a velice slušnou univerzálností. Po prohře s Amandou Ribas v červenci 2020 jí ale skončil kontrakt a ona se rozhodla, že s nejslavnější organizací na světě už dál vyjednávat nebude.

Místo toho se VanZant upsala organizaci Bare Knuckle FC, která pořádá vyhlášené a velice často také krvavé boxerské souboje bez rukavic. Zde Američanka zatím odbojovala jediný zápas, ve kterém sice zkušenější Britain Hart dokázala vyrazit zub, ale na body ji nakonec podlehla. I přes porážku je PVZ momentálně naprosto spokojená a svého rozhodnutí odejít z UFC i přes počáteční nervozitu nelituje.

„Měla jsem svou kariéru postavenou na UFC, kde jsem byla zhruba šest let“ řekla VanZant v rozhovoru pro server MMA Fighting. „Odchod byl velice nervózní, protože nebylo mnoho lidí, kteří by opustili UFC na vrcholu jejich kariéry. UFC opouští většinou veteráni, kteří už jsou někde na konci a poohlíží se už jenom po pár zápasech. Já jsem byla volnou bojovníci ve 26 letech, takže jsem byla opravdu mladá."

"Bylo to nervózní období, když jste věděli, že opouštíte velké jádro bojových sportů. Ale teď vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy udělala. Od mého odchodu jsem viděla skončit podobným způsobem v UFC několik bojovníků. Myslím, že se jednalo o jejich určité probuzení a uvědomění si, že tam venku jsou peníze a že tam budeme také odměněni za to, co děláme.“

Ze slov VanZant by se tak dalo vyčíst, že ji nebyla úplně po chutí platová politika UFC, kvůli které za poslední roky opravdu skončilo několik bojovníků i bojovnic. Sama Paige v rozhovoru posléze navíc prozradila, že si už při vstupu do BKFC přišla na velice slušné peníze. Společně s profilem na serveru OnlyFans prý tak teď vydělává nejvíc ve svojí kariéře.

„Řeknu vám, že když jsem podepsala smlouvu s BKFC, s boxem bez rukavic, tak jsem vydělala víc peněz, než jsem v UFC dostala za celou svoji kariéru,“ pochlubila se Van Zant. „Teď navíc vydělávám měsíčně víc peněz, než co mám nasmlouváno v mém kontraktu s BKFC. Je to bláznivé.“

Zdá se, že se VanZant teď opravdu daří na všech frontách. V BKFC jí navíc čeká 23. července duel s další bojovnicí z UFC Rachael Ostovich, kterou Paige v rámci nejslavnější organizace na světě zvládla porazit. Tento souboj už má tak teď velice slušnou zápletku a přiláká určitě spoustu fanoušků.

Zdroje:  mmafighting.com

Nejnovější články