V Rusku se děly věci. Muž se střetl s dvakrát těžší ženou, rozhodčí musel odrážet útoky jejího trenéra

V Rusku se děly věci. Muž se střetl s dvakrát těžší ženou, rozhodčí musel odrážet útoky jejího trenéra Pistoletov si s váhovou převahou Mamachy nevěděl moc rady. | zdroj: Profimedia

Po minulé akci organizace Epic Fight Championship se zdálo, že šílenější to už být nemůže. Omyl, organizátoři proti sobě postavili bizarní internetové hvězdy a do boje se chtěl přidat i trenér.

Minulý měsíc jsme vás informovali o akci jisté EFC, jíž vévodila odveta mezi bizarními postavami ruské internetové scény - "Pepkem námořníkem" Kirillem Tereshinem a Olegem "Mongolem" Perekhozhevem. Netrvalo dlouho a organizátoři připravili pokračování, kde o bizarní bitky opět nebyla nouze.

V úvodním zápase jsme se dočkali dalšího inter-genderového souboje mezi mužem a ženou. Nyní 50letý Alexander Pistoletov se proslavil jako pěvec a tanečník, když jeho cover verze ústřední písně Pirátů z Karibiku doslova oblétla svět. Virální se video stalo zejména kvůli jeho tanečním kreacím, které předváděl nahý. Po úspěchu pak téma dále varioval.

"Zničil mi dětství, když jsem kdysi otevřela Youtube a vyskočilo tam jeho video," nechala se před soubojem s ním slyšet tzv. plus size youtuberka Saša Mamacha. "Když mi zavolali a nabídli mi s ním zápas, 5 minut jsem plakala. Ale bylo to radostí."

Ta od začátku na Alexandera tlačila a bylo vidět, že ten si s její výraznou váhovou převahou neví rady. Občas se dokonce musel dát na útěk. Úspěch ale slavily jeho kopy, zejména, když se trefil do břicha, Saše to opravdu nechutnalo. Celkem brzy ale přišla na to, jak je efektivně vykrývat.

Na začátku druhé dvouminutovky se ale stala nečekaná věc. Do klece se dostal Sašin trenér wrestlingu a okamžitě Pistoletova sundal na zem. Pohotový rozhodčí ale okamžitě zakročil, zabránil mu v dalším útoku a následně ho z klece vyhodil. Po zbytek kola Mamacha jasně dominovala a Alexander prakticky jen ustupoval.

V závěrečném kole ale udělala chybu, když zkusila přenést boj na zem. Pistoletov se jí vysmekl a okamžitě jí nasadil škrcení. Její kamarádky tedy radši opět zmobilizovaly trenéra, který na nic nečekal a přelezl do klece. Všechna čest pohotovému rozhodčímu, který ho tentokrát zadržel doslova za letu a zabránil tak, aby na Alexandera skočil.

Epic Fighting Championship Rozhodčí pohotově zabránil trenérovi bojovnice v napadení jejího soupeře | zdroj: Profimedia

Po krátkém přerušení se pokračovalo ze stejné pozice a Pistoletov během několika vteřin submisi dotáhl a mohl slavit vítězství. Ještě v kleci se ale nechal vyhecovat k okamžité jednokolové odvetě. Podle předpokladu měla navrch opět Saša, ale v závěru se Alexanderovi povedl krásný judistický hod a snažil se zopakovat svou vítěznou submisi, soupeřka ale vydržela až do konce a po zásluze srovnala skóre na 1:1.

Mamacha a Pistoletov soubojem zakopali válečnou sekyru a v budoucnu spolu možná natočí nějaké video na sociální sítě. Šílenosti v kleci ale pokračovaly i nadále. Na záznam se můžete podívat ve videu níže:

Zdroje:  Epic Fighting Championship

Nejnovější články