Michal Oleksiejczuk

Lord

Light Heavyweight 93 kg
Původ: Polsko Věk: 26 let Výška: 184 cm Klub: Akademia Sportow Walki Wilanow
Výhra 19 Prohra 5 Remíza 0

Nadcházející zápasy

Nadcházející zápas
Ohlášeno Shamil Gamzatov UFC 267 - Blachowicz vs. Teixeira 30. října 2021 VSADIT
Ohlášeno Shamil Gamzatov UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira 30. října 2021 VSADIT

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Modestas Bukauskas UFC 260: Miocic vs. N'Gannou 2 27. března 2021 Deci (Split) 3 5:00
Prohra Jim Crute UFC Fight Night 168 - Felder vs. Hooker 23. února 2020 Submission 1 3:29
Prohra Jim Crute UFC on ESPN+ 26: Felder vs. Hooker 22. února 2020 Subm (Kimura) 1 3:29
Prohra Ovince St. Preux UFC on ESPN+ 18: Hermansson vs. Cannonier 28. září 2019 Subm (Von Flue Choke) 2 2:46
Výhra Gadzhimurad Antigulov UFC on ESPN+ 7: Overeem vs. Oleinik 20. dubna 2019 KO/T (Uppercut and Ground and Pound) 1
Výhra Gian Villante UFC on ESPN+ 3: Błachowicz vs. Santos 23. února 2019 KO/T (Punch to Body) 1 1:34
NC Khalil Rountree UFC 219: Cyborg vs. Holm 30. prosince 2017 Ends (Unanimous) 3 5:00
Výhra Riccardo Nosiglia Fight Exclusive Night 17: Baltic Storm 12. května 2017 KO/T (Punches) 1 1:39
Výhra Charles Andrade Thunderstrike Fight League 11: Slava Republic 2 1. dubna 2017 KO/T (Punch) 1 1:58
Výhra Lukasz Klinger TFL 10 - Lublin 19. listopadu 2016 Technical KO (Punches) 1 0:00
Výhra Lukasz Klinger Thunderstrike Fight League 10 12. listopadu 2016 KO/T (Punches) 1
Výhra Wojciech Janusz Fight Exclusive Night 12: Feel The Force 20. května 2016 Deci (Unanimous) 3 5:00
Výhra Wojciech Janusz Fight Exclusive Night 12: Feel The Force 20. května 2016 Decision 3 5:00
Výhra Lukasz Borowski Thunderstrike Fight League 8: Title Show 16. ledna 2016 Subm (Rear Naked Choke) 2 3:39
Výhra Michal Dobias Wenglorz Fight Cup 6 26. září 2015 KO (Kick to the Body) 2 0:00
Výhra Michal Dobias Wenglorz Fight Cup 6 26. září 2015 KO/T (Kick to the Body) 2
Výhra Tomasz Janiszewski Thunderstrike Fight League 7: PLMMA 55 2. května 2015 KO/T (Punches) 2 4:38
Výhra Seweryn Kirschhiebel Thunderstrike Fight League 6: PLMMA 46 24. ledna 2015 KO/T (Corner Stoppage) 2 2:25
Prohra Marcin Wojcik PLMMA 44: Bieżuń 21. listopadu 2014 KO/T (Punches) 1 2:12
Výhra Norbert Piskorski Thunderstrike Fight League 5: PLMMA 36 20. června 2014 Technical KO 1 0:00
Prohra Jan Kwiaton Thunderstrike Fight League 4: Łęczna vs. Reszta Polski 17. května 2014 Subm (Triangle Choke) 1 1:53
Výhra Mateusz Gola TFN - Tymex Boxing Night 8. února 2014 Decision (Unanimous) 3 5:00
Výhra Rajmund Flejmer Vale Tudo Cup 11. ledna 2014 Decision 2 5:00
Výhra Rajmund Flejmer Vale Tudo Cup 11. ledna 2014 Deci (Unanimous) 2 5:00
Výhra Gian Villante Please Wait... | Cloudflare Technical KO 1 1:34

Články o bojovníkovi

Další články