Omari Akhmedov

Wolverine

Welterweight 77 kg
Původ: Rusko Věk: 32 let Výška: 182 cm Klub: American Top Team
Výhra 19 Prohra 4 Remíza 1

Nadcházející zápasy

Nadcházející zápas
Ohlášeno Ian Heinisch UFC 245 - Usman vs. Covington 14. prosince 2019

Historie zápasů

Historie zápasů
Výsledek Soupeř Událost Metoda Kolo Čas
Výhra Zak Cummings UFC 242 - Khabib vs. Poirier 7. září 2019 Decision 3 5:00
Výhra Tim Boetsch UFC Fight Night 146 - Lewis vs. Dos Santos 9. března 2019 Decision 3 5:00
Remíza Marvin Vettori UFC 219 - Cyborg vs. Holm 30. prosince 2017 Draw 3 5:00
Výhra Abdul Razak Alhassan UFC Fight Night 109 - Gustafsson vs. Teixeira 28. května 2017 Decision 3 5:00
Výhra Kyle Noke UFC Fight Night 101 - Whittaker vs. Brunson 26. listopadu 2016 Decision 3 5:00
Prohra Elizeu Zaleski dos Santos UFC on Fox 19 - Teixeira vs. Evans 16. dubna 2016 Technical KO 3 3:03
Prohra Sergio Moraes UFC Fight Night 80 - Namajunas vs. VanZant 10. prosince 2015 Technical KO 3 2:18
Výhra Brian Ebersole UFC Fight Night 68 - Boetsch vs. Henderson 6. června 2015 Technical KO 1 5:00
Výhra Mats Nilsson UFC 182 - Jones vs. Cormier 3. ledna 2015 Decision 3 5:00
Prohra Gunnar Nelson UFC Fight Night 37 - Gustafsson vs. Manuwa 8. března 2014 Submission 1 4:36
Výhra Thiago de Oliveira Perpetuo UFC Fight Night 32 - Belfort vs. Henderson 9. listopadu 2013 KO 1 3:31
Výhra Fabricio Nascimento ND - Nord Desant 11. května 2013 Submission 1 0:53
Výhra Rafal Haratyk BOS - Battle of Stars 1 22. prosince 2012 KO 1 2:26
Výhra Sergey Karpov CBC - Colosseum Battles Champions 21. října 2012 Submission (Guillotine Choke) 1 4:58
Výhra Aleksander Boyko OGC - Odessa Golden Cup 9. května 2012 Submission (Triangle Choke) 1 1:02
Výhra Talekh Nadzhafzade Governors Cup - Saint Petersburg 28. dubna 2012 Technical KO 1 0:20
Výhra Akbar Nabavizade Governors Cup - Saint Petersburg 28. dubna 2012 Technical KO 1 2:30
Výhra Aliyor Isakov Governors Cup - Saint Petersburg 28. dubna 2012 Technical KO (Punches) 1 3:05
Výhra Mikhail Istomin ProFC Grand Prix Global - Russia I 1. října 2011 Submission 1 1:22
Výhra Vladimir Semenovich ProFC Grand Prix Global - Russia I 1. října 2011 Decision 2 5:00
Výhra Musa Arslangadzhiev UF - Urkarakh Fights 22. července 2011 Technical KO (Punches) 1 3:50
Prohra Michail Tsarev ProFC - Russia Cup Stage 2 28. listopadu 2010 Submission 2 4:29
Výhra Magomed Umarov PBSC - Pancration Black Sea Cup 9. července 2010 Decision 2 5:00
Výhra Ishkhan Zakharian ProFC - Fight Night 2 30. ledna 2010 Submission 1 3:40