Francis Ngannou si jako další MMA hvězda zahraje ve filmu

Francis Ngannou si jako další MMA hvězda zahraje ve filmu Zdroj: MMA Junkie

Ngannou zkusí svůj herecký talent v hollywoodském celovečerním trháku.

Francis Ngannou zkusí své štěstí v Hollywoodu. Podle ESPN se bývalý uchazeč o titul šampiona těžké váhy připojil k natáčení filmu „Rychle a zběsile 9.“ Jakou roli ve filmu dostane, zatím není jasné, ale v tomto aktuálním trháku a zavedené značce se připojí k takovým hereckým esům jako jsou Vin Diesel, Charlize Theron, Ludacric, John Cena a další.

Tato série „blockbusterů“ už do teď vydělala přes 5 miliard dolarů a díl s pořadovým číslem devět by do kin měl dorazit 22. května 2020. Nejedná se rozhodně o první MMA hvězdu, která se v této peníze vydělávající sérii objevila. Gina Carano si zahrála v díle s číslem šest a Ronda Rousey v sedmém.

Francis momentálně slaví úspěchy i ve svojí kariéře bojovníka v UFC a momentálně je ve slušné ráži. Naposledy porazil Curtise Blaydese, Caina Velasqueze a Juniora dos Santose (toho dokonce dokázal vypnout v prvním kole). Jeho forma ho momentálně staví do pozice nejžhavějšího kandidáta na vyzyvatele vítěze sobotního titulového duelu mezi Danielem Cormierem a Stipem Miocicem. S druhým jmenovaným už jednou souboj o šampionský pás nezvládl.

Zdroje:  tisková zpráva , ESPN

Nejnovější články