O'Malley se podělil o historku ze svých začátků. Neznámý vyzyvatel při sparingu s ním prý pokálel žíněnku

O'Malley se podělil o historku ze svých začátků. Neznámý vyzyvatel při sparingu s ním prý pokálel žíněnku Sean O'malley miluje pozornost | zdroj: Profimedia

Během tréninku někteří lidé nevypouští pouze pot. To ostatně potvrdil také americký bojovník Sean O'Malley, kterému se před lety stala dost zvláštní věc.

Tréninky MMA můžou pro běžné fanoušky oproti zápasům působit jako slabý odvar, ale plno bojovníků vám potvrdí, že i při nich může dojít k velice bizarním příběhům. Své by o tom mohl vyprávět oblíbený fighter z UFC Sean „Cukřík“ O’Malley, který kdysi prožil opravdu nepříjemnou a značně nechutnou záležitost.

O’Malleyho, který je považován za jednu budoucích hvězd bojových sportů, prý v počátcích jeho kariéry oslovil dobře vytrénovaný 40letý muž jménem Tony, jenž projevil značné pochyby o jeho schopnostech bojovat. Dohodli se tedy na tréninkovém souboji v tělocvičně, který prý pro náhodného vyzyvatele skončil přímo katastrofálně.

„Ten chlap nevěřil, že jsem bojovník“ prozradil O’Malley pro YouTube podcast Full Send. „Tim Welch (Seanův trenér) už v tu dobu pracoval v UFC tělocvičně, kde měl ring, tak jsme tam toho chlapa přivedli. Nebylo v tom vyloženě nic zlého. Nechtěli jsme ani tolik bojovat, jako spíše zaspárovat. Kopnul jsem ho do těla a on pos*al celou žíněnku. Doslova celou žíněnku. Ale nevěděli jsme o tom a pokračovali jsme, dokud jsem do toho nešlápl. Bylo to příšerné.“

O’Malley v tu chvíli navíc nevěděl, že se jedná o exkrementy jeho sparing partnera a ze začátku mylně obviňoval svého psího přítele, kterého ten den na trénink přivedl. Následné záběry z kamery, kterou využili k záznamu, však ukázaly pravého viníka.

„Šlápl jsem do toho a Tim říká, že je tu nasr*no. Všichni jsme tehdy mysleli, že je to od psa. Ale pořídili jsme video. Kéž bychom ho teď ještě měli. Ale je to už sedm nebo osm let. Na to video jsme se pak zpětně podívali a bylo na něm vidět, jak mu to ho*no vylétlo přímo ze trenek. Byl to nakonec jediný moment, kdy se mnou chtěl bojovat.“

Věříme, že takové momenty se stávají opravdu výjimečně a také víme, že se za to zmíněnému Tonymu rozhodně nemůžeme vysmívat, protože nemůžeme tušit, zda neměl v tu chvíli zažívací potíže či jiné zdravotní problémy. S odstupem času je ale tato historka poměrně vtipná a jsme přesvědčeni, že i on ji nyní bere s humorem.

Zdroje:  YouTube - Full Send Podcast

Nejnovější články