Alvarez kvůli zranění nestihne titulový zápas ONE FC

Alvarez kvůli zranění nestihne titulový zápas ONE FC

Po měsících příprav je to pro něj velice nepříjemná záležitost, protože jen tak další šanci bojovat o šampionský pás nedostane.

Eddie Alvarez nedávno sice vášnivě vysvětloval, jak jsou v ONE FC, kde on sám působí, také vysoce kvalitní fighteři (náš článek) a také zmiňoval své přípravy na finále Grand Prix. Toho se nakonec ale nezúčastní, protože byl kvůli nespecifikovanému zranění vyřazen a přichází tak i o možnost získat titul v lehké váze.

Nahradí ho bratr Angely Lee Christian, který už drží titul v klasické lehké divizi. Ten získal v květnu, když porazil jednadvacetiletého Singapurce Shinyu Aokiho a rozšířil tím svojí sérii na tři výhry v řadě. V grand prix bude bojovat o samostatný titulový pás proti Saygidu Guseyn Arslanalievovi a v případě vítězství naprosto ovládne svoji třídu.

Dagestánsky oponent ve ONE FC působí už od roku 2016 a za svých osm profesionálních zápasu disponuje jednou jedinou prohrou. Zajímavé také je, že žádný z jeho fightů nebyl ukončen závěrečnou sirénou a body. Všechny své soupeře vypl a jednoho uškrtil. Porážka byla způsobena diskvalifikací za to, že nedovoleně kopl ležícího soupeře.

Celé finále Grand Prix se odehraje 13. října v japonském Tokiu a s největší pravděpodobností se bude dát živě sledovat na YouTube kanále ONE Championship.

Zdroje:  tisková zpráva