Au, to muselo bolet, Ronda Rousey při natáčení skoro přišla o prst

Au, to muselo bolet, Ronda Rousey při natáčení skoro přišla o prst Ronda Rousey | zdroj: Archiv/Profimedia.cz

Rousey si málem utrhla prst, když si ho zabouchla do lodních dveří. 

Vracíme se zase k bývalým veteránům a tentokráte to není nikdo jiný než Ronda Rousey. Ta se po skončení kariéry MMA bojovnice částečně věnuje herectví. Objevila se už ve snímcích "Expandables 3" nebo "Rychle a zběsile 7". V nejnovějším části série o vymazlených sporťácích se mimochodem ukáže i Francis Ngannou (náš článek).

Momentálně Ronda natáčí pro televizi FOX seriál "9-1-1", kde hraje náčelnici hasičů z Los Angeles. Při jedné ze scén se ji stalo hodně nepříjemné a hlavně ošklivé zranění. Sama Rousey to ale přešla se stoickým klidem, což také popsala na svém instagramovém účtě.

rondaprst zdroj: Archiv/Profimedia.cz

"Zabouchla jsem si prsty ve dveřích lodě a než jsem se na ně podívala, tak jsem dokončila celý natáčecí záběr. (Vím, že to zní šíleně, ale jsem zvyklá dělat vše pro publikum a navíc nikdy necítím bolest, když na ní nejsem připravená). Během přestávky jsem vše řekla režisérovi. Byla jsem okamžitě odvezená záchrankou do nemocnice, kde my znovu spojili kost a šlachy kovovou destičkou a šrouby."

Rousey má evidentně práh bolesti úplně jinde, protože kromě toho, že dokázala dohrát svojí pasáž, tak vše ještě před operací sdílela na sociální sítě, jakoby se jednalo o marginální zranění a škrábanec. Navíc se hned druhý den objevila znovu na place a po dalších pár dnech už s prstem i hýbala. "Moderní medicína mě ohromuje, mohu s prstem z padesáti procent pohybovat už po třech dnech," dodala bývalá hvězda UFC.

Zdroje:  tisková zpráva , Instagram Ronda Rousey

Nejnovější články